مشاهده همه 5 نتیجه

الکتروموتور جمکو با نام تجاری جمکو در حوزه ساخت انواع الکتروموتور فعالیت می کند. محصولات برند جمکو از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. الکتروموتور های جمکو با الکتروموتور های خارجی قابل رقابت هستند.
الکتروموتورهای جمکو ازنوع الکتروموتورهای سه فاز صنعتی از 15 کیلووات تا 10 مگاوات هستند. این محصولات مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده است و کلیه تست های مورد نیاز کاملا اصولی بنابر استاندارد های شناخته شده جهانی با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته صورت می گیرد.

شرکت پویاموتور ارائه دهنده انواع الکتروموتور جمکو می باشد. برای دریافت مشاوره فنی رایگان و اطلاع از لیست قیمت الکتروموتور جمکو از طریق زیر با ما در تماس باشید:

تماس تلفنی 02140661130    ارتباط از طریق واتس اپ


انواع الکتروموتور جمکو

مشتریان قبل از خرید به دلیل تنوع محصولات باید بررسی های لازم را انجام دهند. جمکو تولید کننده انواع الکتروموتورهای سه فاز فشار قوی و فشار متوسط با توان بالای 15 کیلووات مطابق با استانداردهای جهانی میباشد.محصولات جمکو شامل موارد زیر است: الکتروموتور فشار متوسط  (Medium Voltage Electric Motor) الکتروموتور فشارضعیف (Low Voltage Electric Motor) الکتروموتور خاص و سفارشی (Special Design Electric Motor) برای اطلاع از قیمت و لیست قیمت الکتروموتور جمکو با نمایندگان فروش پویاموتور تماس حاصل نمایید.همچنین با ورود به هر صفحه محصول در همین سایت میتوانید خصوصیات محصولات را مشاهده کنید و کاتالوگ محصولات را دانلود نمایید.

الکتروموتور فشار ضعیف جمکو

سری YD و سری YU از جمله الکتروموتورهای فشار ضعیف جمکو میباشد که در اینجا خصوصیات آنها توضیح داده شده است:

الکتروموتور جمکو سری YD

توان این الکتروموتور از 11 تا 90 کیلووات است. جنس پوسته آن از جنس چدن می باشد. سایز فریم YD از 160 تا 280 میلی لیتر است. بیشترین دمای محیط برای این نوع الکتروموتور 40 درجه سانتی گراد است.

الکتروموتور جمکو سری YU

از کاربردهای این نوع الکتروموتور برای به حرکت درآوردن ماشین آلات مکانیکی استفاده میشود. همچنین این الکتروموتور در ماشین افزار, پمپ آب و هواکش ها استفاده میشود. جمکو سری YU فشار ضعیف می باشد. کلاس حرارتی YU از نوع B و کلاس عایقی آن از نوع F است. جنس این نوع الکتروموتور از نوع پوسته چدنی است. سایر YU از 350 تا 400 میلی لیتر است.

الکتروموتور فشار متوسط جمکو

سری های YJS, YK و YR از جمله موتورهای فشار متوسط جمکو است که توضیحات آنها شامل موارد زیر می باشد.

الکتروموتور جمکو سری YJS

این نوع الکتروموتور از نوع آسنکرون القایی می باشد. این نوع الکتروموتور دارای توان بالایی است و به همین دلیل مصارف گوناگونی در صنعت دارد. این نوع دینام به YU شباهت زیادی دارد.  کاربرد این نوع الکتروموتور شامل موارد زیر است : به حرکت درآوردن کمپرسورها. به حرکت درآوردن تهویه ها. به حرکت درآوردن انواع پمپ آب بزرگ.

الکتروموتور جمکو سری YK

در طراحی این سری از الکتروموتورها از روتور قفسه سنجابی و پوسته فولادی استفاده شده است.

اجزای تشکیل دهنده الکتروموتور جمکو

جمکو از دو قسمت روتور و استاتور تشکیل شده است که هر قسمت دارای قطعات متفاوتی است و نقشی کاربردی در نحوه کارکرد الکتروموتور می باشند. روتور قسمت متحرک و استاتور قسمت ثابت الکتروموتور می باشد.

افتخارات برند جمکو

شركت صنايع ماشينهای الكتريكی جوين (جمكو) در سال 1369 آغاز به کار کرده است. مساحت زمین کارخانه جمکو 250 هکتار است که دارای 8 کارگاه تولیدی می باشد.جمکو تولید کننده انواع الکتروموتور سه فاز صنعتی با توان بالای 15 کیلووات و همچنین تولید کننده ژنراتور می باشد.جمکو متخصص در زمینه طراحی و تعمیر انواع الکتروموتور در ایران می باشد. مهمترین هدف جمکو کم کردن وابستگی به کشورهای خارجی می باشد.
  • تولید الکتروموتور و ژنراتور های بزرگ صنعتی برای اولین بار در ایران.
  • کسب مقام کارآفرین نمونه و برتر در سال 1390.
  • واحد نمونه و برتر استاندارد استان خراسان در سال 1391.
  • تولید الکتروموتور با درجه خنک کنندگی IC511 برای اولین بار در ایران.
  • تولید الکتروموتور 2.5 مگاوات برای اولین بار در ایران در سال جهاد اقتصادی.
  • دریافت گواهینامه CE برای الکتروموتورهای ساخت جمکو.
  •  کسب رتبه واحد نمونه صنعتی در سال های حماسه سیاسی و اقتصادی
  • برگزیده نخستین جشنواره کاهش قیمت تمام شده در سال 1390.