مشاهده همه 2 نتیجه


الکتروموتور الکتروژن با برند الکتروژن از سال 1367 در کشور عزیزمان طراحی و تولید می شود.الکتروموتور الکتروژن از جمله بهترین الکتروموتورهای شناخته شده در منطقه خاورمیانه می باشد. الکتروژن تولید کننده انواع پمپ آب کولری،انواع پمپ کف کش، موتور فن کوئل، الکتروموتورهای کولری سازگار با محیط زیست، الکتروموتورهای آسانسور, دینام هود، الکتروموتورهای مشعل گازی, دینام کولر آبی، الکتروموتور های تک فاز و الکتروموتورهای سه فاز, الکتروموتورهای فن و سایر موارد می باشد.محصولات الکتروموتور الکتروژن به طور کامل در بالای همین صفحه آمده است.با کلیک بر روی هر محصول با تصاویر و مشخصات محصول آشنا شوید.

 کارخانه الکتروموتور الکتروژن شامل مجهزترین تجهیزات برای تولید،ذخیره‌سازی، کنترل کیفیت است. الکتروژن در منطقه احمدآباد مستوفی در یک مکان به مساحت پانزده هزار مترمربع واقع شده است. الکتروژن با به کارگیری 1500 نیروی کار حرفه ای و مجرب، تولیدکننده برتر بیش از 50 نوع از انواع الکتروموتور با کاربرهای متفاوت در صنعت و موارد خانگی می باشد.

شرکت الکتروژن دارای گواهینامه های ISO 9001-2008 در محصولات تولیدی خود و همچنین گواهینامه T/1002 از مرکز استاندارد می باشد. پوسته الکتروموتور الکتروژن شبیه برند زیمنس آلمان ساخته شده است. الکتروژن دارای نمایندگی های فروش بسیاری در تمام شهرهای بزرگ ایران می باشد. الکتروژن تحت لیسانس SOLE ایتالیا، HANNING آلمان میباشد.مواد خام محصولات کارخانه الکتروژن از داخل کشور تامین میشود. الکتروژن مفتخر است که با تولیدات داخلی باعث افزایش رونق در اقتصاد کشور عزیزمان و کاهش وابستگی به کشورهای خارجی شده است.